Seria o sławnych polskich sportowcach – zakończenie

Seria o sławnych polskich sportowcach – zakończenie

Kończymy już naszą krótką serię o sławnych polskich sportowcach.

Mamy nadzieję, że niektóre postacie sobie przypomnieliście, dowiedzieliście się czegoś nowego, a przy tym świetnie się bawiliście.

Powinniście przekonać się na przykładach tych ludzi, że życie bywa nieprzewidywalne i pełnie niespodzianek. Nie zawsze też układa się tak, jak miało być. Wiedzą o tym dobrze sportowcy, na których patrzy często jakaś część świata i każdy ich ruch jest dokładnie oceniany.

Niektórzy sportowcy udowodnili, że niemożliwe nie istnieje, że można sięgać wyżej, dalej, mocniej, a przy tym grać zgodnie z zasadami fair play i bez środków niedozwolonych. Potrafią pobijać swoje własne rekordy, które wydawać by się mogło, że inaczej już być nie może.

W czasie trwania naszej serii poznaliście nie tylko sławnych sportowców, ale także, może przypomnieliście sobie chwile, kiedy oglądaliście dany konkurs czy zawody i emocje związane z ta daną osobą.

Wiele danych bez problemu można znaleźć w internecie. SZUKAJCIE! Zwłaszcza jeśli ktoś chce wiedzieć więcej o danej osobie albo znaleźć konkretne dane. Często w takich opracowaniach pojawiają się dokładne osiągnięcia.

Podczas trwania naszej serii odwiedziliśmy skoczne, boisko do koszykówki, bieżnię lekkoatletyczną, kort tenisowy, a także inne miejsca.

Mamy nadzieję, że choć trochę informacji zostanie w Waszych głowach na temat słynnych sportowców.